Horúcovodný vysokotlakový čistič HDS 6/14-4 C

<strong>Horúcovodný vysokotlakový čistič</strong> HDS 6/14-4 C

Horúcovodný vysokotlakový čistič používame hlavne v gastronómii a komunálnej oblasti. Tam, kde je treba každý deň vyčistiť veľké plochy je vo svojom živle.

Čo všetko čistíme:

Čistíme kuchyne, digestory a odťahové potrubia digestorov v hoteloch, penziónoch, reštauráciách a velkokuchyniach.

Zameriavame sa taktiež na čistenie fontán, náhrobných kameňov, námesti, verejného priestranstva a odstraňovanie žuvačiek.

Napíšte nám

* - povinné položky

overovací kód
Položky / <strong>Hochdruckreiniger</strong> HDS 6/14-4 C

Ďalšie články

Ponúkame Vám mobilné ekologické čistenie, dezinfekciu parou
a taktiež tepovanie rôznych povrchov

VAŠE ZDRAVIE:
Čistenie a dezinfekcia parou a UV modrým svetlom je hlavne účinná pri chrípkových epidémiách v školách, materských škôlkach, zdravotníckych zariadeniach, seniorských zariadeniach a všade tam, kde potrebujete 100% sterilizáciu. S naším strojom BEAM- Evolutions, ktorý je certifikovaný HACCP certifikátom ako jediný na Slovensku, vieme Vaše priestory ochrániť pred chrípkou a rôznymi baktériami.

VÝHODY NAŠICH SLUŽIEB:
Okrem eliminácie baktérií a iných patogénov neutralizuje aj alergény , dôležitý faktor pre ľudí trpiacich astmou alebo alergiami. Využitím len obyčajnej H2O odbúrava potrebu rôznych detergentov, leštidiel, dezinfekčných prostriedkov, a to všetko pri rýchlejšom a efektívnejšom procese čistenia.

Plošný čistič na zámkovú dlažbu FRV 50 Me

Čistenie zámkovej dlažby. Plošné čistenie obzvlášť veľkých plôch s automatickým odsávaním špinavej vody, to znamená FRV 50 Me.

zistiť viac

Tlakový čistič na zámkovú dlažbu HDS 10/20- 4C

Nekompromisný v každom ohľade: najvyšší tlak, najvyšší prietok. Horúcovodný vysokotlakový čistič HDS 10/20-4 M je najvýkonnejším strojom strednej triedy Kärcher.

zistiť viac

Tepovač- Extraktor Extraktor BRC 30/15

BRC 30/15 C je perfektným strojom na základné čistenie malých kobercových plôch do 800 m² až do hĺbky vlákien. (kancelárie, penzióny, hotelové izby, chodby)

zistiť viac

HACCP Certifikát

Po našom čistení a dezinfekcii strojom BEAM sa môžete HACCP certifikátom, ktorý od nás dostanete, preukázať pri kontrolách (RÚVZ) Vašich gastronomických prevádzok, ambulancií, školských a predškolských zariadení.

zistiť viac

Parný stroj BEAM Blue Evolutions S+

Venujeme sa čisteniu a dezinfikácii suchou parou a UV svetlom z viacerých dôvodov. Tento typ čistenia je maximálne efektívny a odstraňuje špinu z rôznych povrchov v rôznych zariadeniach: gastronómii, fabrikách, firmách a domácnostiach.

zistiť viac

Ozónový generátor PROFIZON 7G

Ozón je forma trojatómového kyslíka O3, ktorý vzniká elektrickým výbojom. Tento reaktívny trojatómový kyslík rýchle reaguje s baktériami a vírusmi, ktoré okamžite na 99,9% usmrcuje.

zistiť viac

Podlahový automat Kärcher BD 17/5

Kompaktný kotúčový stroj určený na kartáčovanie, šampónovanie, pulírovanie a kryštalizovanie.....

zistiť viac

Horúcovodný vysokotlakový čistič HDS 6/14-4 C

Horúcovodný vysokotlakový čistič používame hlavne v gastronómii a komunálnej oblasti. Tam, kde je treba každý deň vyčistiť veľké plochy je vo svojom živle.

zistiť viac

Podlahový stroj BR 40/10C Adv

Firma EcoDampf ponúka aj strojové čistenie podláh a kobercov. Pre všetky firmy a domácnosti ponúkame tiež aj ekologické čistenie kamennej a zámkovej dlažby pomocou tlakových čističov.

zistiť viac

Tepovač Puzzi 30/4 E

Hĺbkové tepovanie ponúkame domácnostiam, firmám, gastronomickým zariadeniam a všade tam, kde potrebujete vytepovať rýchlo a kvalitne. Tepovanie extra silného znečistenia je vykonávané v dvoch krokoch.

zistiť viac

Čistič kobercov a čalúnenia áut Kärcher Puzzi 10/1

Profesionálny extraktor nečistôt Puzzi 10/1 je všestranne použiteľný, je vhodný na čistenie autosedačiek a čalúnenia s možnosťou použitia rotujúcej kefy.

zistiť viac

KARCHER Žuvačkomat Gum Remover

Odstraňovanie žuvačiek na chodníkoch, pred obchodmi, úradmi,... Na verejných priestranstvách nájdeme nespočetné množstvo žuvačiek, ktoré svojou štruktúrou znehodnocujú chodníky.

zistiť viac

Jednokotúčový stroj BDS 33/180 C Adv

Jednokotúčový stroj pre ľahšie čistiace a ošetrovacie práce na malých a stredne veľkých plochách. Obzvlášť jednoduchá manipulácia.

zistiť viac

Zametací stroj KM 70/20 C 2SB

Ručný zametací stroj pre jednoduché a ľahké čistenie vonkajších plôch. Šesťnásobne rýchlejší ako ručná metla. Takmer bezprašné zametanie vďaka kontrolovanému prívodu vzduchu a filtrácii. Odklápacie bočné metly. Nastaviteľná výška hlavného zametacieho valca a tým prispôsobenie na rôzne druhy podláh.

zistiť viac

Plošný čistič Kärcher FR 30

Rotujúca lišta s power tryskami Kärcher dosahuje plošný výkon, ktorý je až 10-krát väčší ako pri bežných metódach. Plastový kryt pre čo najlepšiu manévrovateľnosť. Keramické uloženie.

zistiť viac

Plošný čistič FRV 30 Me

Vďaka automatickému odsávaniu špinavej vody robí antikorový plošný čistič FRV 30 Me čistenie plôch v interiéri a exteriéri ešte efektívnejším. Čistenie horúcou vodou do 85 °C.

zistiť viac