Plošný čistič FRV 30 Me

<strong>Plošný čistič</strong> FRV 30 MeAntikorový plošný čistič FRV 30 Me umožňuje čistenie horúcou vodou do 85°C. Vďaka automatickému odsávaniu špinavej vody robí antikorový plošný čistič FRV 30 Me čistenie plôch - v interiéri aj exteriéri - ešte efektívnejším. FRV 30 Me je vybavený polyuretánovou odsávacou hadicou s dĺžkou 7,5 m a odolnou voči vysokým teplotám. Otočné kolieska, ktoré nezanechávajú šmuhy, a dvojité keramické uloženie patria k ďalším znakom kvality tohto výkonného plošného čističa. Technické údaje: Max. 250 bar, 1300 l/h. 

Napíšte nám

* - povinné položky

overovací kód

Ďalšie články

Ponúkame Vám mobilné ekologické čistenie, dezinfekciu parou
a taktiež tepovanie rôznych povrchov

VAŠE ZDRAVIE:
Čistenie a dezinfekcia parou a UV modrým svetlom, je hlavne účinná pri chrípkových epidémiach v školách, materských škôlkach, zdravotných zariadeniach, seniorských zariadeniach a všade tam kde potrebujete 100% sterilizáciu.S naším strojom BEAM- Evolutions, ktorý je certifikovaný HACCP certifikátom ako jediný na Slovensku, vieme Vaše priestory ochrániť pred chrípkou a rôznymi baktériami.

VÝHODY NAŠICH SLUŽIEB:
Okrem eliminácie baktérií a iných patogénov neutralizuje aj alergény , dôležitý faktor pre ľudí trpiacich astmou alebo alergiami. Využitím len obyčajnej H2O odbúrava potrebu rôznych detergentov, leštidiel, dezinfekčných prostriedkov, a to všetko pri rýchlejšom a efektívnejšom procese čistenia.

Plošný čistič na zámkovú dlažbu FRV 50 Me

Čistenie zámkovej dlažby. Plošné čistenie obzvlášť veľkých plôch s automatickým odsávaním špinavej vody – to znamená FRV 50 Me.

zistiť viac

Tlakový čistič na zámkovú dlažbu HDS 10/20- 4C

Nekompromisný v každom ohľade: najvyšší tlak, najvyšší prietok. Horúcovodný vysokotlakový čistič HDS 10/20-4 M je najvýkonnejším strojom strednej triedy Kärcher.

zistiť viac

Tepovač- Extraktor Extraktor BRC 30/15

BRC 30/15 C je perfektným strojom na základné čistenie malých kobercových plôch- do 800 m² až do hĺbky vlákien. (kancelárie, penzióny, hotelové izby, chodby)

zistiť viac

HACCP Certifikát

Po našom čistení a dezinfekcii strojom BEAM sa môžte HACCP certifikátom, ktorý od nás dostanete, preukázať pri kontrolách(RÚVZ) vašich gastonomických prevádzok, ambulancii, školských a predškolských zeriadení.

zistiť viac

Parný stroj BEAM Blue Evolutions S+

Venujeme sa čisteniu a dezinfikácii suchou parou a UV svetlom z viacerých dôvodov. Tento typ čistenia je maximálne efektívny a odstraňuje špinu z rôznych povrchov je jedno či ste gastronómia, fabrika, firma , alebo domácnosť.

zistiť viac

Ozonový generátor PROFIZON 7G

Ozon je forma trojatomového kyslíku O3 , ktorý vzniká elektrickym výbojom. Tento reaktívny trojatómový kyslík rýchle reaguje s baktériami a výrami, ktoré okamžite usmrcuje na 99,9%.

zistiť viac

Podlahový automat Kärcher BD 17/5

Kompaktný kotučový stroj určený na kartáčovanie, šampónovanie, pulirovanie a kryštalizovanie.....

zistiť viac

Horucovodný vysokotlakový čistič HDS 6/14-4 C

Horucovodný vysokotlakový čistič používame hlavne v gastronómii a komunálnej oblasti - tam kde je treba každý deň vyčistiť veľké plochy – je vo svojom živle.

zistiť viac

Podlahový stroj BR 40/10C Adv

Firma EcoDampf ponúka aj strojové čistenie podláh a kobercov. Pre všetky firmy a domácnosti ponúkame zároveň aj ekologické čistenie kamennej a zamkovej dlažby, pomocou tlakových čističov.

zistiť viac

Tepovač Puzzi 30/4 E

Hĺbkové tepovanie ponúkame domácnostiam, firmám, gastro zariadeniam a všade tam kde potrebujete vytepovať rýchlo a kvalitne. Tepovanie extra silného znečistenia je vykonávané v dvoch krokoch.

zistiť viac

Čistič kobercov a čalúnenia áut Kärcher Puzzi 10/1

Profesionálny extraktor nečistôt Puzzi 10/1 je vhodný na všestranné použitie, čistenie autosedačiek a čalúnenia.S možnosťou použitia rotujúcej kefy,

zistiť viac

KARCHER Žuvačkomat Gum Remover

Odstraňovanie žuvačiek na chodníkoch pred obchodmi, úradmi a na verejných priestranstvách nájdeme nespočetne množstvo žuvačiek, ktoré svojou štruktúrou znehodnocujú chodníky.

zistiť viac

Jednokotúčový stroj BDS 33/180 C Adv

Jednokotúčový stroj pre ľahšie čistiace a ošetrovacie práce na malých a stredne veľkých plochách. Obzvlášť jednoduchá manipulácia.

zistiť viac

Zametací stroj KM 70/20 C 2SB

Ručný zametací stroj pre jednoduché a ľahké čistenie vonkajších plôch. Šesťnásobne rýchlejší ako ručná metla. Takmer bezprašné zametanie vďaka kontrolovanému prívodu vzduchu a filtrácii. Odklápacie bočné metly. Nastaviteľná výška hlavného zametacieho valca a tým prispôsobenie na rôzne druhy podláh.

zistiť viac

Plošný čistič Kärcher FR 30

PLOŠNÝ ČISTIČ : Rotujúca lišta s Power tryskami Kärcher dosahuje plošný výkon, ktorý je až 10-krát väčší ako pri bežných metódach. Plastový kryt pre čo najlepšiu manévrovateľnosť. Keramické uloženie.

zistiť viac

Plošný čistič FRV 30 Me

Vďaka automatickému odsávaniu špinavej vody robí antikorový plošný čistič FRV 30 Me čistenie plôch v interiéri a exteriéri ešte efektívnejším. Čistenie horúcou vodou do 85 °C.

zistiť viac