Dezinfekcia - Poprad a okolie

Dezinfekcia s účinnosťou 99,99 % pod dohľadom odborníkov ECODAMPF.

Dezinfikujeme s účinnosťou 99,99 % a pomocou profesionálnych certifikovaných prístrojov:

Suchou parou - UV svetlom - Ozónom - Polymerovým postrekom

„Niet pochýb o tom, že korónový vírus výrazne zvýšil povedomie a vnímanie čistoty a predovšetkým hygieny, pretože sa často prehliadala dôležitosť hygienicky čistých povrchov.

Nový vírus sa prenáša priamo z infikovaných ľudí kýchaním alebo kašľom na iných ľudí, na druhej strane kontaktom s povrchmi kontaminovanými infikovanými ľuďmi.

Všetci zodpovední za čistenie by si mali uvedomiť, že koronavírus môže na povrchoch prežiť niekoľko dní. Chráňte svojich zamestnancov. Všetci ľudia sa bez výnimky medzitým stali mimoriadne citlivými a požadujú čo najvyššiu možnú bezpečnosť, pokiaľ ide o hygienu a ochranu pred infekciou.

Dezinfikujeme polymérovým dezinfekčným prostriedkom (disi Clean Profi), pri použití ktorého vznikne na povrchu polymérová vrstva z aktívnych polymérov, ktoré dokážu zastúpiť dezinfekčný účinok chlóru bez rizika tvorby škodlivých chloramínov. Táto vrstva zabezpečí dlhodobú ochranu pred mikroorganizmami. 

Naše certifikováne (HACCP) parné vysávače BlueEvolution so suchou parou a UVC svetlom sú silné zbrane v boji proti šíreniu infekcie. WHO odporúča, aby si každý umyl ruky častejšie mydlom a vodou, aby ich chránil. Ale čo kontaktné plochy, ako sú sedadlá, madlá, sedadlo vodiča v autobusoch a vo vlakoch? Spoľahnite sa na čistiaci výkon našich vákuových parných vysávačov a presvedčte sa dnes o mnohých možných použitiach vo vašej flotile a vo vašej spoločnosti aj domácnosti. Máte záujem? Neváhajte kontaktovať niektorého z našich pracovníkov a zarezervujte si termín.

Ponúkamé Vám kompletné čistenie a tepovanie Vaších firiem a domácností. Čistenie hotelových izieb - tepovanie sedačiek, matracov, dezinfekcia a čistenie kúpeliek suchou parou a UV svetlom strojom BEAM. 

HACCP CERTIFIKÁT

Po našom čistení a dezinfekcii strojom BEAM sa môžte HACCP certifikátom, ktorý od nás dostanete, preukázať pri kontrolách (RÚVZ) vašich gastronomických prevádzok, ambulancií a čakárni, školských a predškolských zeriadení.

Položky / <strong>HACCP</strong> Certifikát
Položky / <strong>HACCP</strong> Certifikát
Položky / <strong>HACCP</strong> Certifikát
Položky / <strong>HACCP</strong> Certifikát

Na všetky ďalšie otázky Vám radi odpovieme emailom info@ecodampf.sk, prípadne telefonicky na čísle 0948 148 666

FAQ

Napíšte nám

* - povinné položky

overovací kód